Lekár

Axion Medical s.r.o

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
5 000 EUR/mesiacmzda závisí od konkrétnej krajiny a doterajších skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rôzne veľkých nemocníc v rámci všetkých nemecky hovoriach krajín hľadáme lekárov rôznych špecializácii, do Nemeckej spolkovej Republiky aj absolventov s minimálnou jazykovou skúškou B2.

Pomoc s vybavením potrebných dokumentov, doprovod na pohovor, možnosť služobného bytu, popr. firemnej škôlky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocnice a ambulantní zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sprostredkovanie zdravotníckeho personálu do nemecky hovoriach krajín.
ID: 4386863  Datum zveřejnění: 7.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac