Elektrikari Nemecko 25 EUR/h

AZAMA Czech s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.04.2023
Mzdové podmienky (brutto)
5 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame dvojice OSVC kde jeden komunikuje nemecky (môže byť aj ako pomocnik). Jedna sa o pripravné montáže pre tepelne čerpadla priamo u zakaznikov doma: Montáž poddružneho rozvadzača do ktoreho sa natiahne jeden privod a zapoji, v niektorych pripadoch je nutne namotovať aj plastovy žľab pripadne trubku. Praca si vyžaduje cestovanie, kde v 10 hodinovej pracovnej dobe je zahrnute aj cestovanie za zakaznikom a spat na ubytovanie. Zakazka je planovana zatial min. na 5 rokov.

Taktiež hľadáme dvojice na zapájanie meničov/striedačov pre fotovoltaiku, princip pracovnej doby je rovnaky ako aj podmienky a požiadavky.

Termin začiatku 10.4.2023

55hodin tyzdenne
ubytovanie zabezpecene
naša úplna podpora
plat 25 EUR netto/h
dlhodoba spolupráca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektro

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Spolahlivost
Zodpovednost
OSVC
Platna A1
Freistelung
Zakladne naradie
Vlastne auto
Jeden z dvojice musi komunikovat nemecky
Slušne jednanie so zákaznikom

V oblasti elektrotechniky vám ponúkame široké spektrum: silnoprúdová, slaboprúdová, bezpečnostná technika, technológia požiarneho poplachu, anténna technika, automatizačná technika, dopravná technika a konštrukcie nadzemného vedenia sú silnými stránkami našej skupiny spoločností. Už sme spolupracovali s mnohými veľkými spoločnosťami v elektrotechnickom a stavebnom priemysle a úspešne sme dokončili veľké spoločné projekty.
Zameriavame sa na elektroinštaláciu v obytných, kancelárskych, priemyselných budovách, ako aj automatizáciu priemyselných závodov.
ID: 4547059  Datum zveřejnění: 28.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 500 EUR/mesiac