Obchodní zástupce výrobce (pro Českou Republiku)

AZOTER Trading s.r.o.

Česko, Juhomoravský kraj, Olomoucký kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
31 000 Kč/mesiacNad rámec základnej mzdy sú súčasťou platového ohodnotenia lukratívne provízne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce obchodného zástupcu je zastupovať spoločnosť v Českej republike resp. vo vybraných regiónoch, nadväzovať a rozvíjať obchodné vzťahy s klientmi -farmármi , zabezpečovať predaj produktov spoločnosti.

Služobné auto, telefón, flexibilný pracovný čas a kombinácia fixného platu a perspektívnych obchodných provízií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zemedelské , chemické, ekonomické

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť samostatne pracovať, orientovať sa v problematike, rýchlo sa učiť a odborne komunikovať. Prax v poľnohospodárstve alebo hnojivách vítaná, ale nie je podmienkou.

AZOTER Trading s.r.o. je výrobca a predajca bio-hnojív a pôdnych pomocných látok. Viac informácií nájdete na www.azoter.sk . Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti výživy a prevencie. Naše výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a šetrnosťou k životnému prostrediu. Spoločnosť AZOTER Trading s.r.o. má výrazný potenciál pre ďalší výskum a vývoj nových produktov zameraných a orientovaných predovšetkým na EKO resp. BIO pestovanie poľnohospodárskych plodín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4348238  Datum zveřejnění: 6.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/mesiac