Regionálny obchodný zástupca pre Chorvátsko

AZOTER Trading s.r.o.

Miesto práce
Chorvátsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacmotivačné bonusy na základe objemu predaja a možnosť finančného rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho spolupracovníka so samostatnou zodpovednosťou pre zastupovanie spoločnosti pri predaji produktov v Chorvátsku. Úlohou regionálneho obchodného zástupcu bude vyhľadávanie obchodných partnerov (agropodnikov) a regionálnych distribučných partnerov pre naše produkty (hnojivá) .

základný plat, ambiciózne a motivačné odmeny na základe objemu predaja spoločnosti v regióne, auto (aj pre súkromné účely), telefón, skvelý kolektív a vlastný časový manažment

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

agronomické, ekonomické, zahraničný obchod,

Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť regiónu a jazyka, schopnosť pracovať samostatne, snaha vzdelávať sa, predpoklady pre cestovanie, výhodou prax v odbore alebo obchode.

AZOTER Trading s.r.o. je výrobca a predajca bio-hnojív a pôdnych pomocných látok. Viac informácií nájdete na www.azoter.sk . Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti výživy a prevencie. Naše výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a šetrnosťou k životnému prostrediu. Spoločnosť AZOTER Trading s.r.o. má výrazný potenciál pre ďalší výskum a vývoj nových produktov zameraných a orientovaných predovšetkým na EKO resp. BIO pestovanie poľnohospodárskych plodín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4501313  Datum zveřejnění: 15.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac