Montážny pracovník - montáž a servis automatizovaných liniek v Nemecku

B&B Montagen s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
individuálny
Mzdové podmienky (brutto)
2 880 - 3 840 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť B&B Montagen s.r.o. realizuje montážne diela a údržbu zariadení v intralogistike v Nemecku pre spoločnosti ako DHL, AMAZON, DAIMLER, BMW a podobne.
Montáž a servis automatizovaných, výrobných a triediacich liniek.

- turnusová práca 4-12 týždňov
- 55-60h/týždenne
- ubytovanie zabezpečené
- služobné vozidlo, alebo príspevky na súkromné vozidlo
- hodinová sadzba dohodou podľa praxe
- dĺžka projektu -individuálne

V prípade ak spĺňate vyššie uvedené výberové kritéria, zašlite prosím Váš životopis, kópiu živnostenského oprávnenia a požadovaných certifikátov na [email protected]
Počet voľných pracovných miest 6
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
Všetky osobné údaje ktoré nám poskytnete považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Požiadavky na vás:
Nemecký jazyk - veľkou výhodou ale nie podmienkou
- bezúhonnosť
- aktívna živnosť (nie s.r.o.)
- prax v obore minimálne 1 rok
- profesionalita a spoľahlivosť
- držiteľ preukazu obsluhy motorových vozíkov
- držiteľ preukazu pre pohyblivé zdvíhacie plošiny
trieda PZPP/MEWP skupina 1a, 1b, 3a, 3b, PAV, MCWP
- držiteľ preukazu pre prácu vo výškach
- držiteľ preukazu pre viazač bremien
- vlastné bezpečnostné popruhy s platnou revíziou
- posudok o zdravotnej spôsobilosti na výkon konkrétnej
činnosti
- základná znalosť čítania technické dokumentácie
SCC certifikát výhodou

- po prípade vieme pomôcť získať potrebne preukazy

Naša spoločnosť bola v roku 2019 zaradená do HN TOP 10 firiem v Trenčianskom kraji.
Firma sa zaoberá montážou a servisom automatizovaných triediacich a dopravných liniek v intralogistike v Nemecku pre spoločnosti ako DHL, AMAZON, DAIMLER, BMW a podobne.
Sme výhradný distribútor nemeckého výrobcu SÜDWEST Farben und Lacke pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Balkán. Sme vlastník a výrobca profesionálnych maskovacích pások ochrannej značky Rebbon.
ID: 4003552  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 880 EUR/mesiac