Elektrikár a pomocný elektrikár dopravníkových liniek

B&B Montagen s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžitý
Mzdové podmienky (brutto)
3 360 - 4 080 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám stabilnú spoluprácu pre elektrikárov a pomocných elektrikárov ( živnostníkov ) automatizovaných dopravníkových liniek.

Pomocný elektrikár náplň práce:
• montáž žľabov a kabeláže
• jednoduché zapájanie káblov
• jednoduché zapájanie elektrokomponentov
• štítkovanie

Náplň práce elektrikár:
• zapájanie káblov v súlade s platnou legislatívou a normami
• zapájanie elektro komponentov v súlade s platnou legislatívou a normami
• zapájanie rozvádzacích skríň v súlade s platnou legislatívou a normami
• čítanie plánov

Práca je vykonávaná v suchom, teplom a čistom prostredí. Práca je vykonávaná v Nemecku.

• turnusová práca 4-12 týždňov
• 55-60h / týždenne
• ubytovanie zabezpečené
• služobné vozidlo
• hodinová sadzba dohodou podľa praxe a znalostí
• dĺžka projektu - individuálne

Informácie o výberovom konaní

V prípade ak spĺňate vyššie uvedené výberové kritéria,
zašlite nám prosím email na [email protected]

• životopis
• kópiu živnostenského oprávnenia
• kópiu požadovaných certifikátov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

• elektrikár musí spĺňať minimálne §21 a §22, §23 je výhodou
• nemecký jazyk - veľkou výhodou ( nie podmienkou )
• bezúhonnosť
• aktívna živnosť ( nie s.r.o. ) viac ako 2 mesiace
• možnosť získať A1
• prax v obore minimálne 2 roky
• samostatnosť
• profesionalita a spoľahlivosť
• držiteľ preukazu obsluhy motorových vozíkov výhodou
• držiteľ preukazu pre pohyblivé zdvíhacie plošiny podmienkou
( trieda PZPP/MEWP skupina 1a, 1b, 3a, 3b, PAV, MCWP )
• vlastné základné elektrikárske vybavenie / náradie
• základná znalosť čítania technické dokumentácie
• SCC certifikát výhodou

Naša spoločnosť bola v roku 2019 zaradená do HN TOP 10 firiem v Trenčianskom kraji.
Firma sa zaoberá montážou a servisom automatizovaných triediacich a dopravných liniek v intralogistike v Nemecku pre spoločnosti ako DHL, AMAZON, DAIMLER, BMW a podobne.
Sme výhradný distribútor nemeckého výrobcu SÜDWEST Farben und Lacke pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Balkán. Sme vlastník a výrobca profesionálnych maskovacích pások ochrannej značky Rebbon.
ID: 4038788  Datum zveřejnění: 14.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 360 EUR/mesiac