Údržbár

B.S.R. a.s.

Miesto práce
Radlinského 27, 811 07 Bratislava, Slovensko
Od 950 EUR/mesiac950,- až 1200,- EUR / mesiac.Základná mzda je orientačná, možná úprava dohodou na základe odborných znalostí, skúsenosti a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňuje vzniknuté závady a nedostatky na inventári hotela (nábytok, dvere...)
- vykonáva drobné údržbárske práce v nebytových priestoroch

- trvalý pracovný pomer
- príjemné pracovné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť ubytovania v priestoroch areálu pracoviska

Žiadosti o zamestnanie spolu so životopisom a súhlas na spracovanie osobných údajov zasielajte mailom.

Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým z Vás. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí, budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho výberového kola a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

- chuť pracovať
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- lojálnosť
- prax minimálne 2 roky pokiaľ nie je ukončené vzdelanie

Spoločnosť podniká v cestovnom ruchu .
Prenajíma kancelárske a obchodné priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1461821  Datum zveřejnění: 21.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac