Vodič MKD v EÚ

B.T. Transport s.r.o.

Miesto práce
štáty EÚ, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 2100 EUR/mesiac v čistom, upresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič v MKD v rámci krajín EÚ a Scandinavie
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- starostlivosť o zverené vozidlo (plachtové návesové súpravy)
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online

- NOVÉ, LEPŠIE PLATOVÉ PODMIENKY
- VÝHODNEJŠÍ SYSTÉM PRÁCE - turnusy od 3/1
- ODMENA pre vodičov "ADR"
- ODMENY za dlhší turnus
- FINANČNÚ ISTOTU A MOTIVUJÚCE OSOBNÉ OHODNOTENIE
- nový, moderný vozový park (VOLVO, SCANIA, MB iba EURO 6) max 3.ročné
- pravidelné školenia vodičov a zvyšovanie kvalifikácie
- dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
- možnosť záloh na cestu
- firemné platobné karty, pridelené vodičovi
- firemné poistenie na škody spôsobené zamestnávateľovi pre vodičov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok MKD v EU

Počet rokov praxe

1

- psychologické vyšetrenie vodiča MKD
- lekárske vyšetrenie
- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta
- výpis z registra trestov
- ADR preukaz výhodou
- zodpovednosť, flexibilita

Poskytujeme komplexné služby v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1500710  Datum zveřejnění: 19.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 2100 EUR/mesiac v čistom, upresnenie na osobnom pohovore