Telefonní operátor ePoptávka.cz - České Budějovice

B2Call s.r.o.

Místo práce
Pražská tř. 99, České Budějovice 3, České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
17.06.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
základní mzda 18 000, prémie do výše 7 tis. Kč, provize do výše 14%

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Konzultace a prezentace výhod moderních B2B produktů po telefonu: ePoptávka.cz, 123dopyt.sk
- Komunikace s klienty, kteří mají zájem o naše služby
- Konzultace správného nastavení produktů se zájemci z firem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační platové ohodnocení
- Základ 18 tis. Kč + provize do výše 14% + osobní ohodnocení do výše 7 tis. Kč
- Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
- Zaměstnání v úspěšné, české internetové společnosti, která je lídrem v oboru
- Hlavní pracovní poměr
- Stravenky, teplé a studené nápoje zdarma
- Nástup možný IHNED

Co pro Vás máme připraveno:
- Místo v příjemném open-space.
- Umístění kanceláře v samém centru Českých Budějovic.
- Volné víkendy a svátky, kdy Vám chceme dát prostor pro Vaše rodiny, přátele a koníčky.
- Vybavenou vlastní kuchyňku s nabídkou čajů, kávy, mléka.
- Polední pauzu 30 min.
- Stravenky v hodnotě 80 Kč.
- Nárazově Flexipassy a jiné typy odměn za dobrý výkon.

Informace o náboru

Na základě vašeho CV vás budeme kontaktovat telefonicky pro domluvení termínu osobního setkání v našich kancelářích.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nové a inovativní call-centrum, jsme specialisté na B2B marketing a telefonní prodej. Společnost B2Call s.r.o. vznikla jako dceřinná společnost silného hráče na českém internetu, firmy B2M.CZ s.r.o., působící v ČR a SR již od roku 2006. Máme vlastní produkty a silné prodejní know-how. Naši klientelu tvoří přes 40 tis. firemních zákazníků v ČR a SR.

Adresa společnosti

B2Call s.r.o. - pobočka České Budějovice
Pražská tř. 99
37001 České Budějovice
ID: 3416476   Datum zveřejnění: 11.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   základní mzda 18 000, prémie do výše 7 tis. Kč, provize do výše 14%