Jednoduchý prodej po telefonu

B2M.CZ s.r.o.

Místo práce
Šafránkova, Praha 13-Stodůlky, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
19.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč + 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu pro velice snadnou práci telefonního prodejce, která spočívá ve volání firemním zákazníkům, kteří projevili zájem o naši službu. Práce je určená pro všechny věkové kategorie a pro každého kdo se nebojí volat! Přijímáme i kolegy ze Slovenska. Požadujeme především schopnost telefonicky kontaktovat zákazníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* základní platové ohodnocení 25 tis. Kč plus provize do výše dalších 25 tis. Kč
* stravenky, multisport karta, možnost služebního vozu zdarma
* nápoje a potraviny na pracovišti zdarma
* malý avšak veselý a přátelský kolektiv prodejců
* soutěžení každý měsíc o ceny v hodnotě do 50 tis. Kč měsíčně
* nástupní bonus 5 tis. Kč

Podívejte se jak to u nás vypadá: https://www.youtube.com/watch?v=m6HyNjob4y0

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.
ID: 3465313  Datum zveřejnění: 7.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč + 25 000 Kč