Reagujte bez životopisu

Grafik/designér

BABY DIREKT s.r.o.

Místo práce
Letiště Brno-Tuřany, Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme zavedená velkoobchodní firma s dětským a kojeneckým zbožím Baby Direkt s.r.o. Na trhu působíme již více něž 25let. Do portfolia značek, které dovážíme, patří i naše vlastní česká značka Zopa. Nyní v rámci expanze na zahraniční trhy a rozšíření nabídky produktů hledáme do týmu, vytvářející značku Zopa, schopného a kreativního grafika/designéra.
Náplň práce:

- tvorba návrhů designu výrobků pro děti (židličky, postýlky, kočárky, autosedačky atd.)
- podílení se na organizaci focení a prezentace kolekce
- sledování aktuálních/módních trendů, analýza trhu a sledování konkurence
- tvorba vizualizací produktů
- připravovat prezentace novinek (zahájení prodeje/informace o výrobku)
- tvorba marketingových materiálů pro tisková a digitální media (letáky, katalogy, bannery, newslettery…)

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- výborná znalost programů Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop, Bridge)
- dále znalost program Microsoft (Word, Excel, Powerpoint…)
- základní znalost angličtiny
- kreativní myšlení a grafické cítění
- preciznost a spolehlivost
- loajalitu
- samostatnost

Informace o pozici:

- Plat 25 000- 35 000kč
- Motivační mzdové ohodnocení
- Pracovní smlouva- plný úvazek
- Smlouva na dobu určitou (možnost změny na neurčito)

Pozice je vhodná i pro absolventy
V případě zájmu prosím zašlete životopis + foto.
Pokud splníte všechny podmínky, budete zařazeni do výběrového řízení a pozváni k osobnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Možnost seberealizace
- Práce v mladém kolektivu
- Stravenky
- Stabilitu a zázemí firmy s tradicí
- Firemní a teambuidingové akce
- Slevu na výrobky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Baby Direkt působí v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízíme kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Utváříme a vyrábíme zboží vlastní značky ZOPA a dále vám přivážíme kvalitní sortiment mnoha světových značek...
ID: 3880561  Datum zveřejnění: 27.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc