Kuchár (Chef de Partie) - Nábor na zaoceánske výletné lode CUNARD - Queen Mary 2, Queen Victoria, Queen Elizabeth.

backUP job agency

Nemecko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Cyprus, Španielsko, Grécko, Holandsko, Dánsko, Rusko, USA, Nórsko, Fínsko, Luxembursko, Švédsko, Island, Malta, Chorvátsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
od januára 2018 a priebežne počas roka
Mzdové podmienky (brutto)
3280 USD Netto / ubytovanie a strava zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v luxusnom a štýlovom prostredí na najznámejších 5* výletných lodiach na svete - Queen Mary 2, Queen Victoria a Queen Elizabeth.

Obsadzovaná pozícia:
Kuchár - Chef de Partie, Demi Chef de Partie, Pastry

• Práca v 5* servise
• Príprava ponúkaných jedál - hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy
• Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
• Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.
• Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku, vrátane noriem HCCP

Viac obsadzovaných pozícii nájdete na našej web stránke:

- prevažne britská a medzinárodná klientela
- komunikačný jazyk na lodiach - anglicky
- plavby okolo sveta
- vysoké platové ohodnotenie
- ubytovanie a strava zdarma
- hradené zdravotné a úrazové poistenie
- pracovná zmluva na cca 6 mesiacov
- nástup (letenka) kompletné organizovaný a zabezpečený spoločnosťou
- kompletne poskytnutá uniforma

Výberové konanie bude prebiehať priamo so zástupcami lodnej spoločnosti v termínoch od 10.10. - 11.10.2017 v Bratislave.

Účasť nie je voľne prístupná! Všetci kandidáti sa musia u nás vopred prihlásiť a absolvovať vstupný pohovor.

Naša agentúra nepoberá poplatok za sprostredkovanie/vybavenie práce na výletných lodiach!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Cunard patrí už viac ako 175 rokov medzi najznámejšie a najlepšie lodné spoločností na svete, preslávený vysokým servisom, vkusným štýlom a luxusom na 5* zaoceánskych lodiach - Queen Mary 2, Queen Victoria a Queen Elizabeth.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka
- znalosť ďalších jazykov výhodou
- prax na danú pozíciu v 4*/5* servise
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- chuť pracovať na výletnej lodi

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3184031  Datum zveřejnění: 11.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3280 USD Netto / ubytovanie a strava zdarma