Výroba a výdaj zmrzliny v gelaterii

BALLANCE s. r. o.

Miesto práce
Paulinyho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v krásnej zmrzlinárni KOUN so skvelými ľudmi. Hľadáme predovšetkým človeka na TPP/živnosť so skúsenosťami v gastro na výrobu zmrzliny. Kreatívna myseľ, multitasking a vzťah k sladkostiam výhodou!
Práca je vhodná aj pre študentov: výdaj zmrzliny a obsluha kávovaru.
Ide o nárazovú prácu, tj. v lete je to náročnejšie a stresujúcejšie, ako v zimných mesiacoch.

Zmrzlina zadarmo
Skvelý kolektív
Gastro lístky
Peňažné odmeny podľa výkonu

Prosíme zaslať CV a motivačný list, prečo by ste mali záujem pracovať v zmrzlinárni.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, kreativita, multitasking, zvládanie stresu, pozitívni prístup k zákazníkom

Sme malá rodinná zmrzlináreň KOUN v centre Bratislavy, špecializujeme sa na gelato a zmrzlinové dezerty. V ponuke máme aj specialty coffee. Svoju prácu všetci miľujeme a robíme s úsmevom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3286499  Datum zveřejnění: 15.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 600+