Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Špeditér/dispečer

BALU group s.r.o.

Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie, Slovensko
Termín nástupu
december - január
1 000 - 2 000 EUR/mesiaczákl. mzda + odmena zo špedície, vernostné, vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie požiadaviek zákazníkov na zabezpečenie prepráv špedične prípadne vlast. voz. parkom,
- koordinácia a dohľad nad realizovanými prepravami,
- vyťažovanie vozidiel,
- získavanie nových zákazníkov

MT, Notebook, PHM na dochádzku

hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý má záujem pracovať a podieľať sa na rozvoji spoločnosti a jeho príjme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Spoločnosť BALU group s.r.o. vznikla v roku 2011 na základe dlhoročných skúseností dcérskej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti dopravy od roku 1992. Špecializujeme sa na prepravu chladeného a mrazeného tovaru, najmä potravín, ovocia, zeleniny, liekov a taktiež mäsových a mliečných výrobkov. Sme držiteľmi certifikátu IFS Logistics 2.3. Zaoberáme sa aj prepravou priemyselného tovaru, ponúkame aj zberné služby, tiež just in time. Zabezpečujeme aj expresné zásielky v rámci EU.
ID: 4126458  Datum zveřejnění: 4.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac