Hľadáme skúsených bagristov do Fínska/ Experienced excavator drivers wanted in Finland

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Apríl, Máj 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá stavebnými prácami hľadáme pracovníkov do tímu v oblasti Helsiniek. Predovšetkým sa jedná o výkopové práce, aby následne domácnosti mohli byť pripojené na optickú sieť.

Bagrista má na starosti obsluhu bagra (nosnosť 800-1000kg alebo 3-5t) a prácu s ním: Bagrovanie a výkopové práce pri pokládke optických káblov.

Informácie o mzde

14 -16 euro/hodina + bonusy

- 14-16€/hr. + 6,3% (cca. 2500 - 2850€/brutto/mesiac) - záleží od skúseností a úrovne angličtiny
- prac. čas: pondelok - sobota 8-10 hod./deň
- Letenka: platí si zamestnanec
- Ubytovanie: platí si zamestnanec (max. 300€)
- Práca pre stabilnú spoločnosť
- Fínska pracovná zmluva na dobu 6 mesiacov (odpracované mesiace sa rátajú do dôchodku vo Fínsku)

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na [email protected], alebo aplikujte priamo cez daný link.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- platný strojnícky preukaz alebo dokument, oprávňujúci riadenie daných strojov (preukaz obsluhy stavebných strojov)
- znalosť technickej dokumentácie (výkopových máp)
- dobrá fyzická kondícia
- práca vonku
- výhodou je skúsenosť s pokladaním optických káblov
- flexibilita

Barona was established in Helsinki, Finland in 1999. The story begins from an idea two students from Oulu, Finland had that summer at a construction site. We have come far since those early days.

We are the leading private employment agency in Finland. In addition to Finland, we operate in Sweden, Norway, Estonia, Spain, Poland and Russia. We solve the challenge of finding the right employee fit with new and creative methods. For our clients, we offer visionary and boldly future-oriented partnerships. For our employees, we offer exciting opportunities at all stages of their careers.

When we think about how the next chapter of our journey will be written, we see growing opportunities and increasingly international solutions. We are proud of our Finnish roots and will continue to draw from them, while taking our solutions to a wider market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jozefská 7
81106 Bratislava
ID: 3175386   Datum zveřejnění: 21.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   14 -16 euro/hodina + bonusy