MIG/MAg Zvárači do mesta Otanmäki, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Druh pracovného pomeru
plný úvazek
Termín nástupu
Október/November 2020
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta z oblasti strojárstva a výroby koľajových vozidiel (vlaky, električky) hľadáme MIG/MAG Zváračov.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Zváranie dielov pre koľajové vozidlá pomocou MIG/MAG
- Práca podľa výkresovej dokumentácie
- Práca s brúskou
- Materiál: tvrdá oceľ s rôznymi prímesami
- Hrúbka materiálu: pod 10 mm

- Fínska pracovná zmluva
- Práca na 2 až 3 smeny (podľa objemu práce)
- 40 h/ týždeň
- Plat: 16-17 €/h/brutto
- Dovolenková kompenzácia (približne 9% navyše v prvom roku)
- Platené štátne sviatky (približne 4% navyše po prvom mesiaci)
- Preplácaná privátna zdravotná starostlivosť (po prvom mesiaci)
- Pracovné poistenie
- Pomoc a asistencia pri sťahovaní
- Ubytovanie zabezpečené, čiastočne stŕhané z platu, čiastka k zaplateniu pre uchádzača je 250-300 €/mesiac (samostatná izba)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš životopis na jeden z nasledujúcich e-mailov:

[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je popredný európsky výrobca koľajových vozidiel (električky, vlaky) a zmluvný výrobca náročných dielov rôznych strojárskych produktov pre významných klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

- Aspoň 2-3 roky skúseností ako MIG/MAG Zvárač
- Skúsenosti s výkresovou dokumentáciou
- Anglický jazyk - komunikačné základy + plynulý poľský alebo ruský jazyk - min. C1
- Samostatnosť a proaktívny pracovný prístup
- Precíznosť

Barona was established in Helsinki, Finland in 1999. The story begins from an idea two students from Oulu, Finland had that summer at a construction site. We have come far since those early days.

We are the leading private employment agency in Finland. In addition to Finland, we operate in Sweden, Norway, Estonia, Spain, Poland and Russia. We solve the challenge of finding the right employee fit with new and creative methods. For our clients, we offer visionary and boldly future-oriented partnerships. For our employees, we offer exciting opportunities at all stages of their careers.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Barona Finland s.r.o.
Jozefska 7
81106 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Andrea Jakubková
Tel.: +421948933454
E-mail: poslat životopis
ID: 3973494  Datum zveřejnění: 26.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 16 EUR/hod.