Nastavovači manuálnych strojov, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
ASAP
15 EUR/hod.+ bonusy (príplatok zo zákona, bonusy za smeny) ; v prípade uchádzačov s dobrými skúsenosťami môže byť mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v meste Hanko (Fínsko) hľadáme nastavovačov manuálnych strojov.

Pracovná náplň:
- manuálne riadenie starších typov strojov (vŕtací stroj, sústruh...)
- nastavovanie, merania, prípadné korekcie
- práca s väčšími kusmi

- Fínska pracovná zmluva
- Mzda: OD 15 €/h/brutto + bonusy (príplatok zo zákona, bonusy za smeny) ; v prípade uchádzačov s dobrými skúsenosťami môže byť mzda vyššia
- 2 smenný systém, príplatok za poobednú smenu 1,23 €/h
- Pondelok až Piatok, možnosť pracovať aj v Soboty
- Možnosť zbierať hodiny navyše do tzv. "Bank hours system"
- Ubytovanie ZADARMO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Rumunský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Fínsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúca pracovná skúsenosť so staršími typmi manuálne ovládaných strojov
- Dobré čítanie technických výkresov
- Schopnosť robiť nastavovanie a merania
- Skúsenosť s väčšími kusmi/produktami
- Anglický/Poľský/Ruský/Rumunský alebo Fínsky jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň B1)
- Predchádzajúce vzdelanie z oblasti strojárstva výhodou
- Predchádzajúce skúsenosti s nastavovaním CNC strojov výhodou

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4037355  Datum zveřejnění: 23.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 EUR/hod.