Elektrikári do Nórska

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Oslo, Nórsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
22 - 26 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov v širšej oblasti mesta Oslo (Nórsko) hľadáme elektrikárov pre rôzne typy elektroinštalácií (mestské budovy, priemyselné fabriky, lodenica...) . Príležitosť je vhodná pre anglicky hovoriacich elektrikárov ako s DSB Certifikátom, tak aj bez neho.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
- Elektroinštalácie v apartmánoch, školách, kancelárskych budovách, priemyselných budovách či lodenici
- Špecifický popis pracovnej náplne bude záležať od konkrétneho klienta a od toho, či ste držiteľom DSB Certifikátu

ČO PONÚKANE:
- Dlhodobý pracovný kontrakt
- Nórska pracovná zmluva
- Plat:
260 NOK/h/brutto (približne 26 €/h/brutto) pre držiteľov DSB
220 NOK/h/brutto (približne 22 €/h/brutto) bez DSB oprávnenia
- Zabezpečené ubytovanie
- Práca na rotácie
- Nástup: ASAP

V prípade záujmu, neváhajte aplikovať cez uvedený link alebo pošlite Váš životopis na [email protected] či [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nórsky jazyk - Začiatočník (A2)

- Relevantná pracovná skúsenosť (aspoň 1 rok)
- Anglický alebo nórsky jazyk komunikatívne základy (aspoň A2)
- už existujúce D-number výhodou
- DSB Certifikát výhodou

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4071841  Datum zveřejnění: 17.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 EUR/hod.