Pracovník hydinární, Fínsko (predchádzajúca skúsenosť nie je potrebná)

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Lieto, Fínsko
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 10,88 EUR/hod.+ 2,11 €/h za poobednú smenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste namotivovaný/á odísť do zahraničia a naštartovať Vašu kariéru vo Fínsku? Ovládate anglický jazyk aspoň na slabšie komunikatívnej úrovni a vlastníte vodičský preukaz? V takom prípade neprehliadnite našu aktuálnu pracovnú ponuku!

Pre nášho klienta v meste Lieto, Fínsko, hľadáme Pracovníkov hydinární pre spracovanie a balenie kuracieho mäsa.

PRÁCA VHODNÁ AJ PRE TÝCH ČO NEMAJÚ V TEJTO OBLASTI SKÚSENOSTI!

Pracovná náplň:
- Krájanie a balenie kuracieho mäsa na výrobnej linke v závode na spracovanie kurčiat
- Práca v medzinárodnom tíme

Čo ponúkame:
- Fínska pracovná zmluva na rok s vysokou šancou predĺženia pri obojstrannej spokojnosti
- Plat: 10,88 - 12,00 €/h/brutto (podľa skúseností) + bonus za poobednú smenu 2,11 €/h
- Pracovný čas 40 hodín / týždenne
- 2 smenný systém (1 týždeň ranné, 1 týžden poobedné smeny)
- Zmluva do Septembra 2022 s možnosťou predĺženia
- Ubytovanie poskytované, 190 eur/mesiac zdieľaná izba, 330 eur/mesiac samostatná izba
- Firemné auto pre účely jazdy z práce a do práce (60 eur/mesačne)
- Nástup: ASAP alebo dohodou

Navyše:
- Dovolenková kompenzácia (približne 9% navyše v prvom roku)
- Platené štátne sviatky (približne 4% navyše po prvom mesiaci)
- Preplácaná privátna zdravotná starostlivosť (po prvom mesiaci)
-Pracovné poistenie
- Pomoc a asistencia pri sťahovaní

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na [email protected] alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky
- Znalosť anglického jazyka (A2 - B1)
- Vodičský preukaz skupiny B podmienkou
- Ochota pracovať v chladných podmienkach (+4 ° C)

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4162006  Datum zveřejnění: 9.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,88 EUR/hod.