Pracovníci výroby klobás, Huittinen, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Huittinen, Fínsko
Termín nástupu
11.4.2023
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 13,5 EUR/hod.+ príplatok za poobednú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v potravinárskom priemysle? Máte skúsenosti s výrobou klobás? Pridajte sa k spoločnosti Barona a staňte sa pracovníkom potravinárskeho podniku na výrobu klobás vo fínskom meste Huittinen.

Ponúkame vám priateľské pracovné prostredie v jednej z najlepších spoločností na výrobu mäsových výrobkov. Budete zapojení do výrobného procesu a prípravy klobás, a iných mäsových výrobkov. Veríme, že nemáte problém s rutinou, keďže práca je systematická a rutinná.

Ak máte skúsenosti s výrobou klobás a viete obsluhovať dané stroje, ktoré sa pri výrobe používajú, tak potom je toto to správne miesto pre vás!

Ide o relatívne jednoduchú prácu, pri ktorej budú vaše povinnosti zahŕňať:

- príprava klobás a párkov;
- obsluha striekacích strojov Handtmann/Riscon;
- kontrola kvality výrobkov;
- práca na výrobnej linke.

Dátum nástupu: od 11.4.2023

ČO PONÚKAME:

Ponúkame pracovný pomer na dobu určitú, mzda sa vypláca podľa fínskej Kolektívnej zmluvy pre potravinársky priemysel od 12 do 13,50 € v hrubom na hodinu v závislosti od vašich skúseností. Pracovný čas je 40 hodín týždenne (možnosť práce nadčas)a pracuje sa na 2 pracovné zmeny (príplatok za poobednú zmenu je (2,15 €/hod.). Teplota na pracovisku je +4 °C. Pred nástupom do zamestnania pracovníci musia získať zdravotný preukaz a absolvovať test na salmonelu. Taktiež pre vás vieme zabezpečiť ubytovanie za cca 540€/mesačne (vlastný byt) alebo cca 280-310€/mesačne (zdieľaný byt).

Navyše od nás dostanete…

- za dovolenku

- Poistenie a zdravotné krytie

- Zabezpečený pracovný odev a pracovné pomôcky

- Plat vyplácaný 2x mesačne

- Pomoc s registráciou na úradoch a formalitami súvisiacimi s presunom do Fínska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Na túto pracovnú pozíciu sa vyžaduje:

• Predchádzajúce skúsenosti s výrobou klobás sú podmienkou

• Vedieť obsluhovať striekacie stroje Handtmann/Riscon je obrovskou výhodou

• Mať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou

• Mať dobrý fyzický stav

• Byť pripravený pracovať v chladnom prostredí (+4 °C)

• Zdravotný preukaz a absolvovaný test na salmonelu sú výhodou (získanie preukazu a absolvovanie testu je možné vo Fínsku bezplatne)

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4531534  Datum zveřejnění: 3.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 EUR/hod.