Pomocná síla do kuchyně plus saláty - SRN, Rüdesheim

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rüdesheim am Rhein, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/měsícčistá od 1250 EUR/měsíc čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní restauraci v centru města Rüdesheimu hledáme pomocnou sílu do kuchyně pro práci především při přípravě salátů, k náplni práce patří i mytí nádobí, krájení a čištění zeleniny a podobně. Pokud umíte vařit, tak budete i vařit.
Plat: 1290 čistého (po odečtech za ubytování a vše ostatní)
Region: cca 60 km za Frankfurtem n.M
Typ: plný úvazek, práce 8 hodin denně
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě
Podrobnosti k nabídce Vám rádi sdělíme po telefonu či přepošleme včetně fotografií e-mailem.

* nabízíme nadstandardní poradenský servis
* a další podobné nabídky z okolí či jiných měst

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy
- zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání - kvalitní zaměstnavatel
* pomoc s domluvením dopravy osobním vozem až k zaměstnavateli
* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029. pan Hruska. Uveďte prosím ref. číslo. id420KK.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace v centru malebného historického městečka, vlastní byt k užívání v pěšším dosahu. Výborná dopravní dostupnost přes Frankfurt, čeští kolegové v kolektivu a spousta jiných ve městě. Stručný popis včetně fotek najdete a adresy Vám samozřejmě dopošleme. Bartlett.cz Podobná místa máme v celém Německu a Rakousku. Stačí poslat svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

výpomoci v kuchyni

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost na podobné pozici výhodou
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřeně pozici
- ochota, vstřícnost, pracovitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1228478  Datum zveřejnění: 16.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 800 - 2 000 EUR/měsícčistá od 1250 EUR/měsíc čistého