Kuchař, Německo - dobře placená celoroční nabídka

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Baden Württemberg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2100 EUR/měsíc, 1500 € čistého po všech odečtech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro restauraci na německo-francouzské hranici hledáme zkušeného kuchaře pro co nejbližší nástup .
Ref.č.: ID366k
Plat: přesně 1400 € - 1500€ čistého po všech odečtech i za ubytování
Region: SRN, Baden-Württembersko
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 2 dny volna během týdne!
Ubytování: zajištěno zaměstnavatelem, ZDARMA!

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* individuální přístup
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] Nezapomeňte uvést ID366K. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás samozřejmě zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

velká a opravdu rušná restaurace (přes léto se zahrádkou). V kuchyni jsou již i lidé z Čech/Slovenska. Internetové stránky dopošleme na přání včetně adresy restaurace. Jsme Vám kdykoli telefonicky k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

KUCHAŘ

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru podmínkou
- schopnost pracovat a vyexpedovat hodně jídel
- německý jazyk na skoro aktivní úrovni
- kolektivnost, pracovitost, výdrž
- zodpovědnost a kvalita provedené práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1378013  Datum zveřejnění: 27.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2100 EUR/měsíc, 1500 € čistého po všech odečtech