Servírka- celoroční 5* hotel - německé Alpy, top místo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Oberstaufen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2000 EUR/měsíc + bonusy, a příplatky /ZVS: 12,5 /

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

přijmeme ještě 1 servírku ž/mpro doplnění kolektivu do krásného horského hotelu s celoročním provozem a to s nástupem od ihned.
Hotel se nachází východně od Bodamského jezera ve měste Oberstaufen, Očekává se mírně aktivní němčina a kvalitní praxe z lepší restaurace či vícehvězdičkového hotelu .
O ubytování a stravu je postaráno (personální vlastní pokoj). Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu.
Ref.č. ID661
Plat: základní plat 2000€ (+bonusy , přesčasy a spropitné)
Typ: hlavní pracovní poměr
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: běžná dle pozice, 8 (9max)hodinová, pouze 5 dnů v týdnu
Ubytování: zajištěno
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavně profesionální klima, výbornou atmosféru, zázemí
- mezinárodní gastronomie
- pracovní smlouvu budete mít přímo od německého zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění a ubytování je samozřejmostí
- nádherná oblast a s tím spojené vyžití na jihu Bavorska

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 web: bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace/hotel. 2 česko-slovenské kolegy v obsluze již 3. rokem. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách, popřípadě Vám je zašleme emailem. Bartlett.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a min. 3 letá praxe nejlépe v kvalitním hotelu
- odpovídající zkušenosti
- znalost němčiny na aktivní gastronomické úrovni nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3009061  Datum zveřejnění: 2.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 EUR/měsíc + bonusy, a příplatky /ZVS: 12,5 /