Recepční - **** střed Německa

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bodamské jezero, Německo, Švýcarsko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejbližší
Mzdové podmínky (brutto)
1900 euro čistá mzda po všech odečtech , top placená nabídka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve velmi žádané lokalitě Bodamského jezera u švýcarských hranic v Německu hledáme pro co nejbližší nástup hotelovou recepční do hotelu. Vyžaduje se jak dobrá němčina , tak dobrá angličtina. Zaměstnavatel poskytuje vlastní ubytování včetně stravy. Pracuje se od 13 do 01 hodin a to 6x týdně s čistou mzdou 1900 € měsíčně.

- check in check out
- komunikace s hosty po telefonu a osobně
- veškeré práce, které jsou běžné pro práci na recepci
- zaučení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní smlouva od německého zaměstnavatele
- hlavní pracovní poměr
- zázemí kvalitního respektovaného hotelu,

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420 608 769 029.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Čtyřhvězdičkový hotel u Bodamského jezera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

hotelová recepční

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

recepční

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- hotelová škola či gastronomická škola střední či vysoká
- zkušenosti s prací recepční-ho
- ideálně zahraniční zkušenosti vítány (nejsou podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3103772  Datum zveřejnění: 15.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1900 euro čistá mzda po všech odečtech , top placená nabídka