Kuchař - Dráždany a okolí, práce u hranic s ČR

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
okolí Drážďan, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1700 - 1900 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro fine dinning restauraci, který je v rámci 5 hvězdičkového hotelu hledáme vyučeného kuchaře- ku pro celoroční spolupráci. Ubytování je zajištěno. Nástup dle domluvy, možný ihned. Pokud chcete pracovat v blízkosti domova mohla by právě tato kvalitní nabídka být tou pravou. Chcete se zlepši kulinářsky a k tomu doučit němčinu?
Německý top zaměstnavatel - silná společnost provozující další 3 restaurace v okolí, velmi dobré ohlasy lidí, kteří tam od nás již pracují, naprosto skvělý hlavní manažer, v tomto podniku se budete cítit dobře. .
Plat: bude před nástupem upřesněn (očekávejte 1300€ čistá mzda) - dle zkušeností, znalostí a úrovně Vaší němčiny
Region: Sasko, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: normální pro tento typ restaurace 5x v týdnu, 2 dny volna
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky dle zkušeností
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a v gastronomii
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání - kvalitní zaměstnavatel

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID635K.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace/ hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách anebo Vám je pošleme obratem do mailu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařské

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- možnost zůstat rovnou u zaměstnavatele

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3152710  Datum zveřejnění: 6.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1700 - 1900 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu