Výčepní - Schankskellner - Německo, Freiburg a okolí , hotel

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
1750€ v tempu 5 dnů v týdnu, čistá nzda minim. 1200€ dle tarif.třídy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní hotelovou restauraci v oblasti Freiburgu hledáme výčepní-ho, který musí umět alespoň komunikativně německy a mít prokazatelnou zkušenost s tímto postem či obsluhou hostů (anebo být pravidelným zákazníkem barů a vyznat se ve stolničení). Nástup bude dle Vašich možností a vzájemné domluvy.
Vše je tu pro Vás přichystáno - ubytování, strava, pracovní smlouva na přímo. Jedná se o ověřenou nabídku předešlými uchazeči.

Ref.č.: ID789
Plat: nástup 1750€ ubytování zdarma
Region: SRN, Baden Württembersko
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: dle domluvy, ideálně od 1.9.2017
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu 2 dny volna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na delší dobu minimálně 1 rok
- odpovídající platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu zaměstnání, postupové šance a navýšení platu

*BEZ provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených restaurací na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420608769029 web: bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční kvalitní a navštěvovaná německá restaurace ve městě v blizkosti Freiburgu. Stručný popis včetně vebových stránek či jiné kuchařské nabídky Vám rádi dopošleme emailem. Informaci o dopravě dopošleme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výčep - příprava drinků pro restauraci

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- bez nutnosti pohovoru či zkoušky = nástup k 1.9.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3152716  Datum zveřejnění: 6.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1750€ v tempu 5 dnů v týdnu, čistá nzda minim. 1200€ dle tarif.třídy