Číšník-servírka , 5 sterne hotel ostrov SYLT

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
německý ostrov Westerland-Sylt, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2000 EUR/měsíc mzda , spropitné k tomu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vítání a obsluha hostů, překládání, vykoštování patří také do náplně práce a to vše v pětihvězdičkovém hotelu nové generace . Nástup možný od ihned, celoroční hotel na německém ostrově . Němčina nutností, angličtina se nevyžaduje.
Veškeré podrobnosti Vám pak po zaslání životopisu dopošleme na email.
Po telefonu s Vámi vybereme případně jinou podobnou pracovní nabídku a sdělíme ohlasy předešlých uchazečů.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci u moře
- bonusy a nadstandardy sdělí zaměstnavatel
- odpovídající nadprůměrné platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy samozřejmostí
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního trvalého zaměstnání

Informace o náboru

V případě zájmu o práci servírky-číšníka u této či jiné naší nabídky stačí zaslat svůj životopis ideálně rovnou v němčině (může být i v češtině či angličině ) společně s fotografií na [email protected] . T. +420608769029 . Bartlett Recruitment s.r.o

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

pětihvězdičkový hotel - kvalita a profesionalista, blízkost moře a koupání v letních měsících, ubytování, dobrá dopravní dostupnost přes ČD vlakem od 800 KČ či 1500kč až na místo. Stručný popis včetně fotek Vám dopošleme emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- chuť do práce, chuť se zlepšovat a přijet včas na místo
- schopnost vést menší kolektiv

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3310295  Datum zveřejnění: 14.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 EUR/měsíc mzda , spropitné k tomu