Šéfkuchař - 3.800 €, Schwangau, Německo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Schwangau, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3500 - 3800 EUR/měsíc, € měsíční hrubý plat.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní restauraci ve měste Schwangau hledáme šéfkuchaře či zástupce šéfkuchaře, na ideálně celoroční pracovní poměr. Nástup možný od ihned či později dle domluvy.
- vedení kuchyně, normování, vytváření jídelního lístku, dodržování Haccp
- vaření

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dobré platové ohodnocení s možností růstu
- kariérní šance u větší hotelové společnosti
- ubytování placené v 1. měsící
- práci v dobrém kolektivu

Informace o náboru

Svůj životopis v českém nebo německém jazyce, ideálně s fotografií, zašlete prosím na [email protected]
V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: T +420 608 769 029, Bartlett Recruitment, pan Hruška

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

větší restaurační/ hotelová společnost s působností po celém Německu. Jednoznačně ověřená pracovní nabídky, se zajištěným ubytováním . Skvělé pracovní a volnočasové možnosti v oblasti německých Alp v Bavorsku. Tuto nabídku Vám vřele doporučujeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

kuchař - kulinářské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oborukuchař a příslušná praxe
- hovorovou znalost němčiny, nutností
- trestní bezúhonnost
- reference výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3478372  Datum zveřejnění: 25.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3500 - 3800 EUR/měsíc, € měsíční hrubý plat.