Šéfkuchař -ka, hotelová top nabídka s ubytováním (Ref. č.: ID642)

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rheinmünster, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
3500EUR/měsíc i více, dle zkušeností a domluvy před nástupem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro vyhlášenou hotelovou s velmi dobrým jménem a vytříbenou gastronomií hledáme zkušeného a šikovného šéfkuchaře-ku pro nástup od nového roku. Vše dle domluvy. Nutností je němčina na slušné komunikativní úrovni, zájem a zkušenosti ze stejné pozice a moderní gastronomie . Jedná se o velmi nadprůměrnou a dlouhodobou pracovní nabídku v krásné oblasti města Bühl.
Ubytování bude zajištěno.
Plat: dle osobní domluvy cca 3500 €
Region: Baden Württemberg, SRN
Typ: plný úvazek
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: běžná tzn 5 dnů v týdnu
Zajištěno je od ubytování, přes přihlášní na úřadech, pracovní smlouva, pojištění ..
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi e-mailem a po telefonu.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- především výborný zaměstnavatel a kolektiv
- špičkové, čerstvé a vždy čerstvé suroviny
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID642 . Bartlett.cz

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

14.12.2018 (zbývá ještě 27 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

jedná se o nesezónní tzn,. celoroční restauraci /hotel. Stručný popis včetně fotek a webové stránky Vám dopošleme Tohoto zaměstnavatele Vám vřele doporučujeme. My i uchazeči, kteří zde působili v předešlých letech.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

gastronomie
10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- běžné této pozici a kvalitě restaurace
- předešlé zkušenosti
- německý jazyk nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 20 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
ID: 3483962   Datum zveřejnění: 14.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3500EUR/měsíc i více, dle zkušeností a domluvy před nástupem