Reagujte bez životopisu

Šéfkuchař , Souschef- 3000 € čistého, stále volné

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bühl, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 126 000 Kč/měsícStanovena čistá mzda 3 tisice euro, hrubý plat dle tarifní skupiny 1- 6ky. k platu jako bonus ubytování a strava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro vyhlášenou hotelovou s velmi dobrým jménem a německo- mezinárodní gastronomií hledáme šéfkuchaře-ku či Souschefa. Nutností je němčina na aktivní úrovni. Jedná se o dlouhodobou pracovní nabídku v krásné oblasti města Bühl.
v naší nabídce máme dalších cca 55 kuchařských postů. Vyberete si.(místa u hranic s ČR, se Švýcarskem, v německých Alpách a v různých městech či na venkově.
Plat: hrubá mzda 5 000€, domluvená je čistá 3 000euro
Region: Baden Württembersko SRN
Typ: plný úvazek
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: běžná tzn 5 dnů v týdnu anebo možno pracovat v kuse a jezdit co měsíc na týden domů.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi e-mailem a po telefonu. Místo máme pro každého, kdo má chuť pracovat a umí alespoň částečně německy u kuchařů někdy akceptujeme i angličtinu. Možnost práce pro partnera či osobu blízkou.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- především výborný zaměstnavatel a kolektiv
- špičkové, čerstvé suroviny
- profesionální přístup
- možnost zdokonalení se v jazyce

Informace o náboru

V případě zájmu o šéfkuchařský či o post zástupce šéfkuchařenám prosím zašlete svůj životopis s fotkou na [email protected] . T. +420608769029 , Hruška, Bartlett.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

jedná se o celoroční restauraci /hotel. Stručný popis včetně fotek a webové stránky Vám dopošleme Tohoto zaměstnavatele Vám vřele doporučujeme. Všichni bývalý zaměstnanci byli velmi spokojeni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- běžné této pozici a kvalitě restaurace
- předešlé zkušenosti
- německý jazyk nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3483962  Datum zveřejnění: 2.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 126 000 Kč/měsíc