Zkušený kuchař - mezi Vídní a Salzburkem, dlouhodobě

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Windischgarsten, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
2000 -2500 EUR/měsíc/ 180 hodin měsíčně, přesčasy se proplácejí, smlouva před nástupem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní středně velikou rodinnou restauraci s tradicí v menším městě hledáme šikovného a stálého kuchaře - na věku nezáleží na dlouhodobější pracovní poměr, ideálně s předešlou praxí anebo vyučením v oboru kuchař, Nástup je možný dle domluvy , jedná se o nealpskou nabídku u ověřeného klienta. Ubytování je zajištěno.
Ref.č.: ID672
Plat: zatím nebyl sdělen, očekávejte nadprůměrný plat +spropitné do kuchyně
Region: Steiermark
Typ: plný úvazek - dlouhodobě
Nástup: možný od ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů

Zaměstnanecké výhody, benefity

BEZ PROVIZE za zprostředkování
- pouze 5 denní pracovní doba
- zdarma internet, praní i ložní prádlo, ručníky
- zdarma strava i ve volných dnech
- hotelové ubytování poskytnuto (vlastní pokoj)
- bonusové platové ohodnocení

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 Bartlett.cz. V nabídce máme další posty po celém Německu. od Pomocných kuchařů, přes samostatné kuchaře, michelinové kuchtíky až po šéfkuchaře. Různé nástupní termín a práce buď na sezónu anebo natrvalo..

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

rodinná kvalitní restaurace s celoročním provozem, Rakouský zaměstnavatel, pracovní smlouva přímo od restaurace před či při příjezdu. Více informací poskytneme emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomický

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenosti v rozmezí 5 až 25 let očekávány
- německý jazyk na komunikativní úrovni nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3483967  Datum zveřejnění: 3.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 -2500 EUR/měsíc/ 180 hodin měsíčně, přesčasy se proplácejí, smlouva před nástupem