Kuchař - rakouské Alpy- na zimu (Ref. č.: ID716k)

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kappl, Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
05.12.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
čistého 1800 EUR/měsíc, v tempu 56hodin týdnědf

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro 4 čtyřhvězdičkový hotel v rakouských Alpách v oblasti Ischglu hledáme 1 kuchaře s komunikativní znalostí němčiny, v tomto případě možnost odejít v páru s přítelem či kamarádkou z oboru gastronomie. Jedná se o sezónní práci na 5 měsíců. Stačí nám zaslat svůj životopis s fotografií, každému nabídneme ještě 1 místo pro porovnání.
- vaření především meníček, rakouské kuchyně.
Nástup k 5.12. Tato pozice jsou u našeho ověřeného a stáleho klienta, O ubytování a stravu je postaráno, vše je poskytnuto zdarma( i během volna). Další informace rádi dopošleme emailem. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 1800 € čistého měsíčně
- česko-slovenský kolektiv /ano/
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině či češtině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID716k. Bartlett Recruitment s.r.o. Zajistíme Vám dopravu až na místo.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

3.10.2018 (zbývá ještě 15 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Jedná se o vůbec nejoblíbenější lyžařskou oblast v Rakousku u švýcarských hranic. Stručný popis hotelu včetně fotek Vám rádi dopošleme po zaslání životopisu.
Pro další informace jsme Vám kdykoliv telefonicky k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

kulinářský

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

kuchař
10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ze stejné či obdobné pozice nutností
- němčina na úrovni dobrého porozumění
- rychlost, kolektivnost, žádný alkohol
- zkušenosti s rakouskou kuchyní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 15 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
ID: 3483971   Datum zveřejnění: 3.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   čistého 1800 EUR/měsíc, v tempu 56hodin týdnědf