Nové 1 volné místo Servírka, číšník - 1700€ Rakousko Alpy (Ref. č.: id848)

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Paznauntal, Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
14.12.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
čistého: 1700 € měsíčně 6 prac. v týdnu po 8,5 hod. , vše ostatní zdarma, tipy vlastni ANO.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme číšníka/servírku/ pro sezónní práci v hotelové restauraci, v jedné z nejoblíbenšjších - nejdražších oblastí Rakouska - Paznauntalu.
Poskytnuto spoustu výhod plus
Ubytování a strava zdarma během celého pobytu.
- wifi zdarma, vlastní pokoj s příslušenstvím (wc,sprcha)
Náplní práce je obsluha hostů, servis jídla a nápojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracovní smlouva předem přímo od rakouského zaměstnavatele
- další benefity dopošleme emailem ať to máte přesně na papíře přímo od zaměstnavatele

Informace o náboru

Svůj životopis prosíme zašlete na tento email [email protected] anebo se registrujte vyplnenim dotazniku na nasich strankach www.bartlett.cz Jsme Vám kdykoli telefonicky k dispozici na +420608769029 pan Hruška. Tohle je jen jedna z mnoha nabídek, které evidujeme.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

25.11.2018 (zbývá ještě 13 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

kvalitní alpský hotel ve městečku, ne na svahu. Střídá se letní a zimní sezóna. Ověřený zaměstnavatel, který poskytuje kvalitní a rovné pracovní podmínky a nadprůměrný plat.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

servis - obsluha hostů
3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

prozákaznický přístup, otevřenost, pracovitost, kolektivnost a chuť k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 20 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

ID: 3524460   Datum zveřejnění: 25.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   čistého: 1700 € měsíčně 6 prac. v týdnu po 8,5 hod. , vše ostatní zdarma, tipy vlastni ANO.