Kuchař - Rakousko 1800,-€, s nástupem od ihned

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 1 900 EUR/měsícčistého 1800€ , za práci v tempu 6 dnů v týdnu 1 den volna

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme 2 kuchaře do rakouského 4 hvězdičkového hotelu cca 70 km od Innsbrucku . Na letní sezńu ss možností pokračováním tou zimní.
BEZ PROVIZE za zprostředkování . Několik dalších podobných kuchařských míst nabízíme v dalších restauracích a hotelech v Německu, Připravili jsme pouze kvalitní a ověřené zaměstnavatele, kteří poskytují nadprůměrné platové podmínky, většinou také v česko-slovenském kolektivu.
U všech našich nabídek je garantováno ubytování.
NÁPLŇ PRÁCE: v návaznosti na dosavadní zkušenosti, možnost přiučit se novému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na sezónu či na delší dobu
- odpovídající platové podmínky ( u této rakouské nabídky 1800€ čistého)
- zajištění ubytování a stravy ve dnech volna (zdarma po celou dobu)
- Zdokonalení se v jazyce a zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání
- wifi zdarma
- práci v krásném a ověřeném hotelu /13. a 14. plat samozřejmostí a spoustu dalších výhod, které dopošleme formou pdf dokumentu na Váš email.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 anebo +420 234221234 pevná linka. www.bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

4 hvězdičkový kvalitní a ověřený hotel i zaměstnavatel. Z poloviny česko-slovenský personál. Vlastní ubytování či ubytování pro pár. Pracovní smlouva od rakouského hotelu. Těště se, nebojte se to zkusit.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřeně pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3549503  Datum zveřejnění: 23.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 800 - 1 900 EUR/měsícčistého 1800€ , za práci v tempu 6 dnů v týdnu 1 den volna