Mytí nádobí , výpomoc v kuchyni - Norimberk a okolí

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Norimberk, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
1.03.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1700 EUR/měsíc, přesčasy se proplácejí,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní restauraci s německou gastronomií v blízkosti Norimberku hledáme uchazeče na mytí nádobí (další obdobné pozice Vám dopošleme emailem), někde chtějí i kuchařskou výpomoc, zde ne) - na věku nezáleží na dlouhodobější pracovní poměr. Nástup je možný dle domluvy od ihned, jedná se o nadprůměrného a ověřeného zaměstnavatele . Ubytování je zajištěno v místě pracoviště, vlastní pokoj.
Ref.č.: ID675k
Plat: zatím nebyl sdělen, očekávejte plat 1200 € čistého po všech odečtech.
Region: SRN, severní Bavorsko
Typ: plný úvazek - dlouhodobě
Nástup: možný od ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů

Zaměstnanecké výhody, benefity

BEZ PROVIZE za zprostředkování
- ubytování poskytnuto (vlastní pokoj)
- dobré platové ohodnocení
- ubytování a stravu
- práci v profesionálním kolektivu a u profesionálního dobře zajištěného pensionu\hotelu

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině či češtině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 Bartlett.cz. V nabídce máme další posty po celém Německu. Různé nástupní termíny a práce buď na sezónu anebo dlouhodobá. Vždy s ubytováním

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Velmi kvalitní restaurace, profesionální, pěkné a s veškerým komfortem. Německý zaměstnavatel, pracovní smlouva přímo od restaurace po příjezdu. (či na požádání i předem) bez provize za zprostředkování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost s prací ideálně v gastronomii je výhodou, ale není podmínkou.
- německý jazyk na komunikativní úrovni nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3605844  Datum zveřejnění: 21.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1700 EUR/měsíc, přesčasy se proplácejí,