Pomocný kuchař -4* hotelová nabídka z Alp

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Oberstaufen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy, možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 EUR/měsíc1300€- 1500€ čistá mzda/5 dnů v týdnu, 2 dny volna /ZSM 11/

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro kvalitní restauraci, jednu z nejlepších v okolí, která se nachází východně od Bodamského jezera v německých Alpách hledáme kuchaře-ku .
- platí komunikativní němčina a předešlá praxe v kuchyni

Nástup možný od ihned či dle domluvy do 14 ti dnů .Jedná se o rušnější hotelovou restauraci s kvalitní obsluhou a výbornou mezinárodní kuchyní. Podnik má vyhlášeného německého šéfkuchaře. O ubytování a stravu je postaráno. Nabídka je s německou pracovní smlouvou hned při nástupu.
Ref.č. ID625k
Plat: dle zkušeností 1300 - 1500 € čistá mzda v tempu 5 dnů práce v týdnu
ubytování již odečteno!
Typ: HPP
Platnost: nabídka je aktuální
Ubytování: zajištěno,

Zaměstnanecké výhody, benefity

- kvalitní suroviny
- částečně česko-slovenský kolektiv
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva samozřejmostí
- ubytování

* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto konkrétní pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině či češtině/slovenštině společně s fotografií a na [email protected] T. +420608769029 . Podobné nabídky z celého Německa. stačí poslat svůj životopis. Bartlett Recruitment s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace/ hotel. Stručný popis hotelu včetně fotek Vám rádi dopošleme v průběhu výběru. Další podobné nabídky na míru Vám rádi dopošleme. Možnost pracovat v páru.
pro další informace jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

v kuchyni

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost ze stejné pozice
- zaujetí pro gastronomii
- cílevědomost, učenlivost a pracovitost
- kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3632592  Datum zveřejnění: 29.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 800 EUR/měsíc1300€- 1500€ čistá mzda/5 dnů v týdnu, 2 dny volna /ZSM 11/