Spüler, výpomoc v kuchyni - Hotel za Innsbruckem, od ihned

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Fulpmes, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned , tzn do 3 dnu od reakce na inzerat
Mzdové podmínky (brutto)
1 250 - 1 400 EUR/měsíc1250€ cista mzda za 40 hodin prace.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro malebný hotel s celoročním provozem a s překrásným výhledem na vrcholky Alp hledáme pro jejich restauraci člověka na mytí nádobí a dohled nad čistotou kuchyně. Muž či žena, hlavně s okamžitým nástupem.
Výborný kolektiv. Očekáváme trochu němčiny, vhodné vystupování a praxi či podobné pozici.

Vše zajištěno, vřele doporučujeme dlouhodobě. Bližší informace poskytneme po telefonu. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu a na hlavní pracovní poměr . Stejné nabídky máme ipo celém Německu, klidně reagujte i později.
Ref.č. id872
Plat: 1250 - 1350€ cista mzda po všech odečtech
Typ: HPP
Nástup: co nejdříve
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 8 -9 hodinová, 5 nebo 6 dnů v týdnu
Ubytování: zajištěno

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v nádherné a vyhledávané lokalitě rakouských Alp
- zázemí zahraničního zaměstnavatele
- 13. a 14. plat
- další výhody ozřejmí zaměstnavatel
-klidná atmosféra , starší majitelé T
Rádi poskytneme reference o podniku a dopošleme fotografie.

Informace o náboru

Svůj životopis v českém či slovenském jazyce , nebo přímo v němčině a s fotografií zašlete prosím na [email protected] V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 Bartlett Recruitment s.r.o

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční pracovní nabídka ve vyhledávané lokalitě. Vlastní menší byt k dispozici. Tento podnik doporučujeme. Volná místa už jen pro jednotlivce v dalších lokalitách.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

čistota

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlé zkušenosti výhodou
- němčina na základní komunikativní úrovni
- dobré povahové vlastnosti a hlavně pracovitost

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis
* tuto restauraci/hotel Vám můžeme vřele doporučit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3722762  Datum zveřejnění: 23.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 250 - 1 400 EUR/měsíc1250€ cista mzda za 40 hodin prace.