1 850 - 1 950 EUR

2x číšník/ servírka - Bavorsko, Německo (Ref. č.: ID8100)

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kochel am See, Altjoch, Kochel, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro celoročí restauraci ve měste Kochel am See hledáme číšníka - servírku, možno dokonce v páru s přítelem/přítelkyní či kamarádem-kou a stejným nástupním termínem na ideálně celoroční pracovní poměr. Možnost mít vlastní či společný pokoj. Nástup možný od ihned či dle domluvy.
- obsluha v restauraci, debaras,
- běžná práce servírka/číšníka

Informace o mzde

1850 EUR/měsíc, € měsíční plat za 40 hodin týdně ,plus vlastní spropitné

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dobré platové ohodnocení s možností růstu
- kariérní šance u větší společnosti
- ubytování, strava během směn
- práci v dobrém částečně i česko /slovenském kolektivu

Informace o náboru

Svůj životopis v českém nebo německém jazyce, ideálně s fotografií, zašlete prosím na [email protected]
V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: T +420 608 769 029, Bartlett Recruitment, pan Hruška

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

9.10.2019 (zbývá ještě 21 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

větší společnost s působností po celém Německu. Nabízíme jednoznačně pouze ověřené pracovní nabídky, vždy se zajištěným ubytováním, spoustu podobných postů v hotelích a restauracích. Skvělé pracovní a volnočasové možnosti. Tuto nabídku Vám vřele doporučujeme.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a praxe
- hovorovou znalost němčiny
- trestní bezúhonnost
- reference výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 20 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Hruska Petr
Tel.: +420608769029
E-mail: poslat životopis
ID: 3759051   Datum zveřejnění: 10.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1850 EUR/měsíc, € měsíční plat za 40 hodin týdně ,plus vlastní spropitné