Kuchař - ostrovy Juist a Sylt, krátce či dlouhodobě, místa u Severního moře

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Juist, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či později
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/měsícčistá mzda 1500 - 1600€ EUR/měsíc, vše ostatní zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

nabízíme 2 místa : jedno je na dokonční letní sezony na ostrově Juist (bez nutnosti němčiny ) a druhé je s němčinou v částečně česko-slovenském kolektivu na ostrově Sylt., Dlouhodobé místo. NÁPLŇ Práce: vaření v mezinárodním standardu, udržování HACCP, chcete pracovat u more a to dlouhodobe s kvalitním platem a zajistenym ubytovanim?
Kvalitni a silna spolecnost, pracovni misto v restauraci bez ala cartu.
Hledáme 1 kuchare s němčinou na úrovni porozumění pro co nejdřívější nástup.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Ubytování a strava zajištěna (krásný vlastní pokoj se sprchou a WC)
- Vyřízení formalit na místě
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- Možnost zkušebního dne na přání (pokud chcete, jinak prakticky přijedete a nastupujete)

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v češtině či NJ, AJ společně s fotografií na [email protected] T.+420 608 769 029 www.bartlett.cz . Nabídneme Vám i rezervní nabídku, dle domluvy. Kuchařská místa po celém Německu.
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Velká a silná společnost , zázemí. Jedinou nevýhodou je dálka od ČR. Vlaky sem jezdÍ s tzv. včasnou jízdenkou již od 800kč - 1500,- kc až na místo. Letecky od 2000 kč. V případě jakychkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat,

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

VAŘENÍ

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe z práce na kterou se hlásíte
- vyučení či hotelová škola není podmínkou
- německý či anglický jazyk částečně
- čisté oblečení, dochvilnost, kladný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3759060  Datum zveřejnění: 10.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 - 2 000 EUR/měsícčistá mzda 1500 - 1600€ EUR/měsíc, vše ostatní zdarma