Pomocné práce , u švýcarských hranic,

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bad Säckingen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 750 - 1 850 EUR/měsícčistá mzda 1250 € /ZSM - 10,-€ /

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro pohodový rodinný podnik u švýcarských hranic v Německu hledáme pracovní - pomocníka pro fyzické práce jako je přeskupování přepravek, etiketování zboží, různé čištění atd. Toto řeznictví se nachází v menším městečku, vůbec nebude vadit, když budete mít auto, abyste neměli pocit , že jste někde mimo civilizaci. Jedná se o celoroční provoz. Nástup ihned.
. bližší informace podáme po zaslání životopisu
. zajištěné ubytování v místě pracoviště bez nutnosti dojíždět

Zaměstnanecké výhody, benefity

BEZ PROVIZE za zprostředkování
- ubytování poskytnuto
- celoroční provoz
- placená dovolená
- německý zaměstnavatel
- prac. smlouva napřímo

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 . V nabídce máme další podobné posty po celém Německu a Rakouskku. Stačí nám poslat svůj CV.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní nová německá restaurace. Pracovní smlouva přímo od majitelů hned po příjezdu či na vyžádání předem. Bez nutnosti zkoušky. Platí rovnou příjezd. Minimální požadavky na jazyk.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

pomocné práce

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dochvilnost, pracovitost a kolektivnost
- předešlá 1 roční pracovní zkušenost výhodou
- německý jazyk v základech nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3766286  Datum zveřejnění: 18.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 750 - 1 850 EUR/měsícčistá mzda 1250 € /ZSM - 10,-€ /