Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Logo Bartlett Recruitment s.r.o.

Pokojská, Chyžná, německé Alpy, 4*hotel,celoročně

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Oberstaufen, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsícplus spropitné pod polštáři - běžná záležitost a příjem k platu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

přijmeme ještě 2 pokojské ž/m pro doplnění kolektivu do krásného **** hotelu s celoročním provozem a to s nástupem od ihned. (v nabídcemáme podobná místa u Bodamského jezera , u hranic s ČR (Regensburg, Bischofshaim, v Münzeru atd plus na ostrově Sylt)
Hotel se nachází východně od Bodamského jezera ve měste Oberstaufen, Očekává se pasivní němčina a chut do práce.
O ubytování a stravu je postaráno (personální vlastní pokoj). Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu (napřímo)
Ref.č. ID661
Plat: základní plat 2000€ (+bonusy , přesčasy a spropitné pod polštáři)
Typ: hlavní pracovní poměr
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: běžná dle pozice, 8 (9max)hodinová, pouze 5 dnů v týdnu
Ubytování: zajištěno
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavně profesionální klima, výbornou atmosféru, zázemí
- pracovní smlouvu budete mít přímo od německého zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění a ubytování je samozřejmostí
- nádherná oblast a s tím spojené vyžití na jihu Bavorska, přes zimu lyžování

Informace o náboru

V případě zájmu o práci chyžné/pokojské nás kontaktujte telefonicky či rovnou zašlete svůj životopis na [email protected] T.+420 608769029 web: bartlett.cz.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.11.2021 (zbývá ještě 37 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace/hotel. česko-slovenští kolegové již 3. rokem. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách, popřípadě Vám je zašleme emailem. Bartlett.cz. Místo máme pro každého, kdo chce pracovat!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

úklid hotelových pokojů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

osobní čistota

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- chuť do práce,
- běžné zkušenosti s úklidem
- loyalita, důslednost, čistota

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 20 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4153535  Datum zveřejnění: 2.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc