Reagujte bez životopisu

Zkušený kuchař - Hotel pod Mnichovem 2700,- čistého

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Tegernsee, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy, možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 700 EUR/měsícplatí sdělená čistá mzda, která je 2700€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

tohle je za poslední půlrok jeden z nejlepších klientů - kvalitní hotel, kde se zaměstnanci cítí výborně a zároveń, který nabízí top platové podmínky. Německý zaměstnavatel v blízkosti Rakouska s celoročním provozem a prací pouze 5 dnů v týdnu. Vyhledávaná oblast mezi Mnichovem a Rakouskem. Nadprůměrné platy, zajištěné ubytování poskytnuté zdarma. Očekává se pro tuto pozici buď aktivní němčina nebo angličtina.
Vše ostatní zajištěno. Bližší informace poskytneme po telefonu. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu a na hlavní pracovní poměr .
Náplň práce: samostatné vaření - mezinárodní a německé kuchyně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v nádherné a vyhledávané lokalitě Tegernského jezera . Rádi poskytneme další informace a dopošleme fotografie hotelu.
- velmi dobré platové ohodnocení, výborný kolektiv,

Informace o náboru

Svůj životopis v cz,sk či aj, nebo nj jazyce s fotografií zašlete prosím na [email protected] V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 Hruška. Bartlett Recruitment s.r.o

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

20.10.2023 (zbývá ještě 383 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční pracovní nabídka ve vyhledávané lokalitě . S ubytováním. Tohoto zaměstnavatele vřele doporučujeme. Volná místa pro jednotlivce i v dalších lokalitách. Pro každého máme vybranou rezervní prcovní nabídku. Výběr ze 66 kuchařských postů po celém Německu a Rakousku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlé zkušenosti z kvalitní restaurace nutností
- jazyk na aktivní komunikativní úrovni
- dobré povahové vlastnosti a pracovitost

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis
* tuto restauraci Vám vřele doporučujeme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4428735  Datum zveřejnění: 20.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 700 EUR/měsíc