Kuchař-ka, dlouhodobě, 100km zaNorimberkem

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Crailsheim, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
11 - 12 EUR/hod.2000 - 2500 hrubá mzda /zsm 11/

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní rodinný tříhvězdičkový Superior hotel, 100 km za Norimberkem hledáme spolehlivého kuchaře -ku pro okamžitý nástup. Jedná se práci v středně velikém kolektivu kuchařů, ala cart kuchyně a hodně seminární(akcí) kuchyně. Částečně česko-slovenský kolektiv.
Hotel nabízí svým hostům kromě jiného ještě: Grill-Abende, Kegelabende, Sauna, Dampfbad, Solarium, Tennis, Weinproben, 18 Loch Golfplatz .. Tento hotel má vyhlášenou restauraci a skoro stále plno. Pracuje se ve středně velikém kolektivu kuchařů.
Pracovní doba: běžná, 5 dní v týdnu, placené přesčasy, dobrý výdělek
Ubytování: poskytnuta zdarma /včetně internetu a ost. vybavení/
Strava: zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr minimálně na 1 rok
- dobré platové ohodnocení (kuchař ve skutečnosti cca 1600 -1700€ čistého)
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- možnost zdokonalení se v jazyce
- blízkost hranice s ČR

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis a další podobné posty
* výběr pouze z ověřených restaurací na úrovni a spousta dalších kuchařských nabídek, vybereme Vám ty nejvhodnější

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčiněči češtině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 . Uvádějte prosím ID335K.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Informace podáme rádi po telefonu a emailem, s tímto hotelem spolupracujeme již bezmála 15 let. Někteří zprostředkovaní uchazeči tu jsou i 10 let. Hotel je na venkově, nejedná se o práci ve velkoměstě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost NJ komunikativně podmínkou
- SOU/SHŠ - vyučení v oboru či praxe
- bez problémů s alkoholem
- reference výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 934353  Datum zveřejnění: 25.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 11 - 12 EUR/hod.2000 - 2500 hrubá mzda /zsm 11/