Obsluha ohraňovacího lisu

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Místo práce
Bělotín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašim úkolem bude:
• Provádět obsluhu a seřízení hydraulického lisu
• Provádět nastavení technologických parametrů pro ohyby
• Provádět ohýbání položek podle výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzdové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
13. plat
příspěvek na dopravu
příspěvek na stravu
měsíční odměny
měsíční absenční odměny
příspěvek za odpolední směnu
pitný režim zajištěn (káva, sodobary)
každou středu ovoce zdarma
firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte praxi jako obsluha ohraňovacího lisu
• Chcete pracovat ve výrobě zajímavého produktu
• Chcete pracovat ve dvousměnném provozu
• Jste pracovitý/á, ochotný/á, flexibilní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 100 zaměstnanců.
Bližší informace o nás můžete najít na našem webu, nebo můžete shlédnout například toto video: https://www.youtube.com/watch?v=uEce7Rbrlto.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Bělotín 287
753 64 Bělotín

Kontakt

ID: 2715810  Datum zveřejnění: 11.3.2021