Svářeč CO2 - volné víkendy!

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Místo práce
Bělotín, 753 64 Bělotín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

svařování CO2 (99%) a TIG (železo, nerez, pozink)
◦svařování velkých kusů (konstrukce čerpadel apod.), svařování na polohovadle - svařování trubek, tvarovek
◦práce ve 2 směnném provozu (ranní a odpolední)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Měsíční odměny + příplatek za odpolední směnu
• Měsíční absenční odměny
• 13. plat
• Příspěvek na dopravu do práce i z práce
• Stravenky
• 25 dní dovolené ročně
• Příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce ve společnosti
• Pitný režim na pracovišti - voda, soda, káva, čaj, čokoláda zdarma
• Firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...)
• Ovocná středa (jednou týdně ovoce zdarma)
• Zvýhodněné ceny ve výdejním automatu (bagety, nápoje,...)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• platný svářečský průkaz
• praxe na pozici svářeče výhodou
• ochota pracovat na 2směnný provoz v našem výrobním závodě v Bělotíně
• pečlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3230191  Datum zveřejnění: 2.6.2023