Pracovník/ce výdeje obědů

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Bělotín 287, 753 64 Bělotín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Okres Přerov, Okres Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• úklid a udržování perfektní čistoty v jídelně
• úklid kancelářské kuchyňky
• denní přejímka obědů od dodavatele
• kontrola počtu dovezených porcí
• výdej obědů všem zaměstnancům
• dodržování pravidel hygieny
• dbání o správné a estetické vydávání jídel
• příležitostná výpomoc s úklidem kanceláří

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Měsíční výkonové odměny a čtvrtletní absenční odměny
• 13. plat
• Dovolená až 24 dní ročně
• Příplatky zaměstnavatele za práci v noci či o víkendu
• Příspěvek na dopravu do práce i z práce
• Dobré obědy za 32 Kč
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Voda, soda, káva, čaj, čokoláda zdarma
• Firemní akce

Informace o náboru

Hledáme šikovného, pečlivého zaměstnance, který rád pracuje s jídlem, má potravinářský průkaz a nebojí se práce. Dle dohody je možný plný i zkrácený úvazek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost s výdejem jídla, s úklidem
• Chuť pracovat
• Pečlivost a zodpovědnost
• Potravinářský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3266386  Datum zveřejnění: 12.12.2017