Nastartuj svou kariéru a staň se: seřizovačem a operátorem CNC strojů

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Místo práce
Bělotín, 753 64 Bělotín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
12.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• 2strojová obsluha CNC soustruhů
• nachystání stroje a příprava nástrojů
• odjetí kusu, jeho závěrečné změření pomocí měřidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

• finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + možnost růstu
• měsíční výkonové a kvartální absenční odměny a 13. plat
• výrazný příspěvek na dopravu v obou směrech - do práce i z práce
• dobrý oběd za 32 Kč a výběr ze čtyř možností
• nadstandardní dovolenou až 24 dní ročně
•jednou týdně ovoce na pracovišti zdarma
• na pracovišti budete mít vždy dost vody, sody i čaje, kávy a čokolády zdarma
jednou týdně ovoce na pracovišti zdarma
firemní akce (letní fotbal a grilování, dětský den, vánoční večírek)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe jako obsluha a seřizovač CNC strojů nebo vyučení v oboru (i junioři jsou u nás vítáni)
• chuť pracovat ve výrobě zajímavého produktu - mobilních čerpadel
• ochota pracovat ve třísměnném provozu v našem výrobním závodě v Bělotíně
• pracovitost, ochota, flexibilita a zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3369539  Datum zveřejnění: 13.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle zkušeností