Obsluha laseru - 13. plat, příspěvek na dopravu

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Místo práce
Bělotín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsícMzda dle zkušeností kandidáta a navíc: •příspěvek NA DOPRAVU do práce i z práce •příspěvek NA STRAVU, výběr ze 3 obědů denně za 32 Kč •měsíční odměny •čtvrtletní absenční odměny •13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•obsluha laserového řezacího zařízení Trumpf + seřizování
•chystání materiálu pro výrobu
•kompletace zakázek
•práce s výkresovou dokumentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta s možností finančního i kariérního růstu
•příspěvek NA DOPRAVU do práce i z práce
•příspěvek NA STRAVU
•měsíční odměny výkonové
•měsíční absenční odměny
příspěvek za odpolední směnu
•13. plat
•25 dní dovolené ročně
•pitný režim na pracovišti - voda, soda, káva, čaj, čokoláda zdarma
•firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...)
•příspěvek na penzijní pojištění po roce ve společnosti
•každou středu výdej ovoce zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•zkušenosti na obdobné pozici výhodou
•zodpovědný přístup k práci
•flexibilita
•orientaci ve výkresové dokumentaci
•ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
•ochota učit se novým věcem
•být týmovým hráčem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3863808  Datum zveřejnění: 11.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc