CNC frézař

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Místo práce
Bělotín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + možnost růstu finančního i kariérního měsíční absenční odměny a 13. plat výrazný příspěvek na dopravu v obou směrech - do práce i z práce dobrý oběd za 32 Kč a výběr ze čtyř možností nadstandardní dovolenou až 24 dní ročně po roce ve společnosti příspěvek na penzijní pojištění na pracovišti budete mít vždy dost vody, sody i čaje, kávy a čokolády zdarma jednou týdně ovoce na pracovišti zdarma firemní akce (letní fotbal a grilování, dětský den, vánoční večírek)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha CNC fréz
• nachystání stroje a příprava nástrojů
• odjetí kusu, jeho závěrečné změření pomocí měřidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + možnost růstu finančního i kariérního
měsíční absenční odměny a 13. plat
výrazný příspěvek na dopravu v obou směrech - do práce i z práce
dobrý oběd za 32 Kč a výběr ze čtyř možností
nadstandardní dovolenou až 24 dní ročně
po roce ve společnosti příspěvek na penzijní pojištění
na pracovišti budete mít vždy dost vody, sody i čaje, kávy a čokolády zdarma
jednou týdně ovoce na pracovišti zdarma
firemní akce (letní fotbal a grilování, dětský den, vánoční večírek)

Informace o náboru

praxe s obráběním na CNC fréze
schopnost nastavení frézy
orientace v technických výkresech
manuální zručnost
ochota pracovat v třísměnném provozu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4184726  Datum zveřejnění: 18.10.2021