Reagujte bez životopisu

Asistent - konzultant poradenského centra Fit zdraví

FIT ZDRAVÍ - centrum zdraví, krásy a pohybu

Místo práce
Práce z domu
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
Speciální bonusy, vzdělávání

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomáháme lidem, rodinám, firmám, sportovním klubům, a školám, jak získat lepší kondici, postavu, prevenci.
Provádíme vstupní konzultace a poradenství pro stávající i nové klienty.
Zajišťujeme zákaznickou podporu.
Vedeme kurzy cvičení a výživy.
On- line vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce, která má smysl.
Pozitivní, zábavné prostředí.
Vynikající vzdělávání.
Možné plně vykonávat z domova.
Volná pracovní doba.

Informace o náboru

Velmi rádi přivítáme pozitivní, nadšené kolegy, kteří mají rádi sport, přírodu a chtějí opravdu pomáhat druhým.
Těšíme se na Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Potravinářství, sport, kosmetika, výživa, kurzy, vzdělávání, obchod, služby,potravinářství, kosmetika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost
Pracovitost
Zájem o zdravý životní styl a sport
Chuť pomáhat a vzdělávat se.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsem vystudovaný klinický biochemik a společně s dalšími kolegy z řad lékařů, sportovců, pomáháme jednotlivcům, rodinám, firmám a sportovním klubům zlepšit zdraví, kondici, postavu, regeneraci i sportovní výkon.
Máme systém jednoduchých kroků pro trvalé výsledky.
Organizujeme kurzy výživy, pohybu a péče o pleť.
Pomáháme dosáhnout fyzickou a mentální rovnováhu.
Zajišťujeme on-line podporu
Pracovní doba volná.
Vhodné i pro studenty a MD.
Pozor! Uplatnění není pro každého.
Je to pro ty, kteří mají rádi zdravý životní styl a chtějí pomáhat dalším lidem.
Tyto budoucí kolegy to rádi krok po kroku naučíme.
Je to příležitost na přivýdělek, nebo kariéru.
Organizujeme i fit cvičení, kurzy jógy a další pohybové aktivity.
Děkujeme a těšíme se na nové příjemné kolegy, které baví aktivní život a rádi pomáhají dalším lidem.

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikoletta Szameczová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4052434  Datum zveřejnění: 4.4.2024