Hľadáme pre hotel v meste Mikulov čašníčky. Mzda 6 eur netto + zaujímavé tringelty.Nastupny bónus 200eur. Ubytovanie zabezpečené.

BD-AGENCY

Miesto práce
Mikulov, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 9 EUR/hod.13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach (Hotel Templ) a komunikácia s nimi.
  • Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
  • Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
  • Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
  • Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
  • Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
  • Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
  • Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom,  telefonicky alebo osobne

Ubytovanie .

Strava zdarma .

13.plat

Dochádzkový bónus.

Rekondičné pobyty na oddych .

Nástupný bónus 200eur.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Záujem pracovať v gastronómii.

BD-AGENCY má skúsenosti z trhu práce, inovatívny prístup a vytváranie riešení šitých na mieru, ktoré z nás robia toho správneho partnera pre Vás.
Vyhľadáva konkrétnych uchádzačov, na vybrané pozície v oblasti gastronómie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel
Tel.: +421910218143
E-mail: poslať životopis
ID: 4797884  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 7 EUR/hod.